İletişim Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım.
SİZİ ARAYALIM

Sık Sorulan Sorular

Cevapları Burada Bulamazsanız Bizimle iletişime geçebilirsiniz...
Başlamak için ne yapmanız gerekiyor?

Kaydolduktan sonra size benzersiz bir uluslararası ID verilecektir. Girişimci üye iseniz, işletmeye daha fazla kişiyi davet etmeniz gerekecektir. Ve bildiğiniz gibi, yapı ne kadar büyükse, ciro da o kadar büyük olur. Sponsorlar da sizin için yeni kayıtlar kaydedecekler, çünkü ikili binari sistemimiz olduğundan, ilk satırda 2 kişiden fazla kaydınız olamaz.

Satış yapmam gerekecek mi?

Satış yapma zorunluluğu yok. Distribütörlerimizin % 90'ından fazlası satış yapmıyor - kendileri ve aileleri için indirimli temel ürünleri satın alıyorlar: sağlık ve güzellik ürünleri, bulaşık yıkama ve ev temizlik ürünleri, bebek serisi, saç boyası, şampuanlar, duş jelleri, parfümler vb. vb. Şirketin ürün yelpazesi ayrıca giyim ve ayakkabı, yatak takımı ve elektronik ürünleri de içermektedir. Herkes bir şeyler sipariş eder, başkalarına tavsiye eder - ciro böyle oluşur.

Ödemeler için para nereden geliyor?

İnsanları Atomy ile çevrimiçi ticarete davet ederek, Koreli üreticinin ürünleri için tüketici sayısını artırıyoruz. Tüm katılımcıların kişisel satın alımları sayesinde bir ciro oluşur. Küçük kolda bir eşleşme kapattığınızda, şirket sizin durumunuza uygun bir ödeme yapar. Günlük 25-1500 $ aralığındaki gelir miktarı. Ekibinizde ne kadar fazla müşteri - sonrasında daha fazla ciro, sonuç olarak daha fazla geliriniz olur.

Pasif gelir var mı?

Şirketin pazarlama planında pasif gelir sağlanır. Yapının ömür boyu cirosu ilginizi çekebilir. Ve asıl çekicilik, biriken kişisel puanlar hiçbir zaman yanmaması ve ömür boyu birikmeye devam etmesidir.

Ne sıklıkla alışveriş yapmak zorundayız?

Zorunlu satın alma yoktur. Fakat girişimci üyenin kariyerini koruması için yıllık belli bir PV (yaklaşık yıllık 160TL) satın alma işlemi yapması gerekir.

Siparişler nasıl teslim edilir?

Yalnızca Türkiye içinde teslimat yapılır:

300 TL ve üzeri alışverişte ücretsiz kargo

Neden Koreli şirket Atomy?

Çünkü firma doğal ve sağlıklı ürünler, yiyecekler, mutfak eşyaları, yatak takımları, giysiler ve ayakkabılar üretiyor. Bu nedenle bir yapı oluşturmak ve güvenli ürünlerin dolaşımını düzenlemek zor olmayacaktır. Kore'den bir şirketle iş kurmak güzel ve ortakların gözlerine bakmak utanç verici değil. Atomy, devlet destekli uluslararası bir şirkettir. Tüm kalite belgelerine sahiptir ve herhangi bir nedenle ürünü beğenmezseniz para iadesini garanti eder.

Çalışmak için ne kadar zaman ayırmalıyım?

İlk başta günde bir saat yeterlidir. Ardından, yalnızca sizin için rahat olan gerekli süreyi kendiniz belirleyin. Ancak unutmayın: Başlangıç için daha fazla çaba ve zaman harcayarak, sonuçlar ve yüksek gelirler çok daha hızlı elde edilebilir.

Başarabilir miyim?

Evet! Yeni katılımcılar için geliştirilen talimatları izleyin, faydalı bilgiler içeren eğitim web seminerlerine katılın, aktif olun ve başaracaksınız.
Herkesin yeni bir çevrimiçi projeye başlama korkusu vardır. Yeni iş fırsatlarını deneyin ve ağa bağlı işlerin hayatınıza girmesine izin vermekten korkmayın. Hemen bir Atomy çevrimiçi işi başlatın ve hayatınız çarpıcı biçimde değişecek.

Yaş kısıtlamaları nelerdir?

18 yaşın üzerindeki herkes, şirketin Kore'den distribütörü olabilir. Eğitim kursu, yaşam tarzını değiştirmeye karar veren herkes için uygundur. Cinsiyet ve eğitim seviyesi önemli değil. Kısıtlamaların olmaması, herkesin internette çalışmasını mümkün kılar. Talimatlar, herkesin işe dahil olabileceği şekilde geliştirildi. Aramızda öğrenciler, doğum iznindeki anneler, öğretmenler, girişimciler ve hatta iş hayatına yeni ve gelecek vaat eden bir yön getirmek isteyen emekliler var.

Hayvanlar Üzerinde Test Yapılıyor mu?

Hayvanlar Üzerinde Kesinlikle Test Yapılmamaktadır.

Tüketici Üye Nedir?
  • Tüketici Üyeler grup PV'si biriktiremez ve bu nedenle de komisyon alamazlar.
  • Girişimci üyelerin, kayıt yaparken kimlik kartı bilgilerini girmeleri gerekiyorken, tüketici üyelerin kimlik kartı bilgilerini girmelerine gerek yoktur.
  • Üyeliğinizi, ‘’Hesabımı düzenle’’ye gidip kimlik kartı bilgileriniz ile herhangi bir zamanda çevrimiçi olarak girişimci üyeliğine geçebilirsiniz.
Atomy Üyelerinin Faydalanabileceği Fırsatlar
  • Atomy üyeleri, üye oldukları andan itibaren lüks ürünlere ve çok çeşitli fırsatlara erişim imkanına da kavuşmuş olurlar.
  • Atomy üyeleri, üyelere özel fiyatlardan yararlanabilirken yaptıkları satışlardan da kâr elde edebilirler.

SIKÇA SORULAN SORULAR

www.KoreKozmetik.com.tr Resmi Websitesi Değildir
Tanıtım amaçlı kurulmuştur. 
Atomy Türkiye Resmi web sitesinden bağımsız bir sitedir.
Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım
Sizi Arayalım